Eskişehir Vize Başvurusu

Eskişehir vize başvurusu yapabilmek adına görevli Konsolosluklar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Örneğin Eskişehir sınırları içerisinde Yunanistan Konsolosluğu bulunmamasından kaynaklı olarak Eskişehir ile ilgilenen bir Yunanistan Konsolosluğa müracaat edilmesi gereklidir. Yunanistan Schengen Bölgesi üyelerinden biridir. Eğer daha önce bir Schengen vizesi almışsanız ve halen geçerliliğini koruyorsa bu vize ile Yunanistan’a giriş yapabilirsiniz.

Schengen vizesi, bir ülke için alınmış olsa da vizenin sunduğu hak sebebi ile birçok Schengen ülkesine yeni bir vize almadan seyahat etme imkanınız bulunur.

Eskişehir vize başvurusu için gerekli belgeleri oluşturmada danışmanlardan ve vize acentelerinden yardım almanızda bir sakınca yoktur. Ancak belge teslimini kendiniz yapmalısınız. Bazı vize başvurularında parmak izi, ıslak imza gibi çeşitli prosedürler uygulanmaktadır ve bu işlemler şahsınızın yapması gereken işlemlerdir.

Vize başvurusunun onayı kadar reddi de kaçınılmaz olabilir. Ancak reddi durumunda yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, eksik belgelerinizi de tamamlayıp vize reddine itirazda bulunma hakkınız vardır. İtiraz işlemlerini bir avukat ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir vize başvurusunun nereden, nasıl, hangi evraklar ile yapıldığına dair detaylı bilgi için Vize Randevu firmasının www.vizerandevu.com internet adresine göz atabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×