Beylikova Vize Başvurusu

Beylikova vize başvurusunda bulunmadan önce Beylikova’nın nerede olduğunu bilmemiz gerekiyor. Beylikova, Eskişehir’in bir ilçesidir. Beylikova ayrıca Mihalıççık, Alpu, Mahmudiye ve Sivrihisar ile sınır komşusudur.

Beylikova vize başvurusu yapmadan önce hangi ülkeden vize almak istediğinize karar vermelisiniz. Çünkü bazı şehirlerde her ülkenin Konsolosluğu bulunmamaktadır. Örneğin Eskişehir sınırları içerisinde Rusya Konsolosluğu bulunmuyorsa en yakındaki görevli merkezden vize başvurusu yapmanız gereklidir.

Beylikova vize başvurusu için görevli ve sorumlu vize başvuru merkezine (Görevli merkez hangi ülke vizesi alacağınıza göre değişmektedir. Örneğin Romanya vizesi almak istiyorsanız Eskişehir’deki Romanya Konsolosluğu’na gitmeniz gerekecektir.) gerekli evrak teslimini yapmanız ile başvuru işlemleriniz başlamaktadır.

Beylikova vize başvurusu da dahil olmak üzere pek çok vize işlemi zorlayıcı süreçlerden oluşmaktadır. Vize işlemleri şahsi ve öznel yapılması gereken işlemlerden ibaret olsa da yardım alma imkanınız bulunmaktadır.

Beylikova vize başvurusu için gerekli olan belge, evrak, prosedür konusunda daha detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetinden yararlanmak için Vize Randevu firması (www.vizerandevu.com) ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×