Yakutiye Vize Başvurusu

Yakutiye vize başvurusu yapmak isteyen kişilerden sık sık aile birleşimi vizesi almak istediklerini duymak mümkündür. Özellikle eşi veya annesi ya da babası yurt dışında olan kişiler bu imkândan faydalanarak aslında aile birleşimi almak isterler ancak bu uzun bir süreç olup nereden başlayacaklarını bilememektedirler.

Yakutiye vize başvurusu yaparken aile birleşimi vizesi için çok daha fazla evrak gerektiğini bilmek gerekmektedir. Bu nedenle süreç konusunda tamamen uzman birinden faydalanama en doğrusu olacaktır. Bu asamda Vize Randevu firmasından randevu alabilir ve gerekli görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede evrakları siz toparlayabilir veya danışmanınız toparlayıp size imzalatabilmektedir. Bu gibi alternatifler bulunmakta olup sizin tercihinize bağlıdır.

Yakutiye vize başvurusu özellikle aile birleşimi vizesi ise burada yurt dışında yaşayan kişinin de evrakları ve imzaları gerekecek olup danışman bu süreci de sizler için yönetecektir.

Özellikle aradaki evrak iletişimin sağlayacak ve en iyi dosyayı hazırlayarak sizlerin bu vizeyi alması için gerekli çalışmaları gerçekleştirecektir.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×