Erzurum

Erzurum vize işlemleri artık mümkün olup ülkenin diğer her yerinden de vize başvurusu yapmak mümkün hale gelmiştir. Bunun için Vize Randevu ile iletişim kurmanız yeterli olup istediğiniz ülkenin istediğiniz vizesi konusunda destek alabilirsiniz.

Erzurum vize işlemlerinin pek çok çeşidi olup kısa süreli vizeler alabileceğiniz gibi uzun süreli ve oturum izni lamanızı gerektiren vizeler için de başvuru yapabilirsiniz.

Özellikle bu konuda bir destek almak ve gereken evrakları öğrenmek, başvuru süreci hakkında fikir edinmek odlukça önemlidir. Özellikle vize reddi almamak açısından vizenizin eksiksiz olması gerekmektedir.

Bu eksiklik sadece evraklar için geçerli olmayıp evrakların içeriği ile de alakalıdır. Yani eksik olmayan ve içeriği de istenene uygun olan evraklar sayesinde vize alabilmeniz mümkün olacaktır ki evraklar içerisinde iyileştirme yapılabilecek ise bunlar da belirtilecektir.

Her nerede olursanız olun başvuru yapabileceğiniz gibi Erzurum için de randevu alıp sonrasında vize işlemlerinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Özellikle bu sayede uzun yollar kat etmeden ve hatta konsolosluğa dahi gitmeden vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×