Pazaryolu Vize Başvurusu

Pazaryolu vize başvurusu için gereken evraklardan biri de biyometrik fotoğraf olmaktadır. Biyometrik fotoğraf şu anki görüntünüze muhakkak benzemelidir ki zaten en geç 6 ay öncesinde çekilinmiş olmalıdır. Fotoğrafta gülümsememeniz veya üzerinizde herhangi bir aksesuar olmaması gerekmektedir.

Eğer eşarp takıyorsanız da kulaklarınızın gözükmesi gerekir ki bu sayede Pazaryolu vize başvurusu işleme alınacaktır. Biyometrik fotoğraf çok ince ayrıntılı bir süreç olup aslında bu konuda vize işlemleri ile ilgilenen kişiler oldukça titizdir. Bu nedenle öncesinde vize danışmanınıza danışabilirsiniz.

Vize Randevu firması üzerinden bir vize danışmanı edinebilir ve tüm süreci onun yönetmediniz sağlarken uygun uygun bir biyometrik fotoğrafın nasıl olacağını da öğrenebilirsiniz.

Beyaz bir arka plan gerekir ve gözleriniz açık olmalıdır. Aksesuardan kasıt oldukça geniş olup küpe dahi takılmaması gerekmektedir. Aynı zamanda bu fotoğrafların bir boyu da vardır. Bu boyuta uygun yapılmalıdır.

Pazaryolu vize başvurusu için biyometrik fotoğrafınız var ise ancak bir taneyse yeniden çektirmeniz önerilmektedir. Bazı durumlarda birden fazla istenebilmektedir.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×