Olur Vize Başvurusu

Olur vize başvurusu yapacak olan kişiler çalışıyor da olabilirler ancak bunun belgelenmesi gerekmektedir. Genellikle çalışma vizesi söz konusu olmadığı süreci bu belgeler önemsenmez ancak bu oldukça yanlış bir bakış açısı olmaktadır.

Temelde Olur vize başvurusu yapmak isteyen ve çalışan herkes muhakkak bunu belgelendirmelidir. Elbette bu aşamada maaş bordrosu da istenecektir bu nedenle sigortalı çalışıyor olmanız gerekmektedir. İş yerinizden orada çalıştığınıza dair bir belge alabilirsiniz. Devlet kurumunda iseniz İçişleri Bakanlığı üzerinden bu belgeyi edinebilirsiniz.

SGK dökümüne de E-Devlet üzerinden veya bizzat SGK üzerinden erişebilirsiniz. Bu belgeler çevirileri ile dosyada yer almalıdır ki bu aşamada da sık sık atlanmaktadır. Ancak Vize Randevu firmasına danışarak bu süreci de kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Çeviri işlemleri için de uzman bir ekip bulunmakta olup tamamen doğru çevirileri dosyada bulundurabilirsiniz. Genel olarak vize işlemlerinde çalışanların belgelerinin ve düzenli maaşlarının olması bir avantajdır.

Özellikle kısa süreli seyahatlerde banka hesap dökümü ve kişinin yaptığı iş dikkat çekecektir ve banka hesap dökümünde Olur vize başvurusu için gerekli miktar bulunmalıdır.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×