Oltu Vize Başvurusu

Oltu vize başvurusu yapacak bir öğrenci iseniz öğrenci belgeniz ve eğitim durumunuz muhakkak dosyada yer almaktadır. Bu sürecin nasıl ilerleyeceğini bilmiyorsanız da bir danışman ile görüşmek önerilmektedir.

Özellikle Vize Randevu ile görüşerek vize işlemlerinizi hem daha hızlı hem de kendi durumunuza uygun olarak yönetebilirsiniz. Çünkü hangi vizeyi alırsanız alın meslek durumunuz ya da eğitim durumunuz gibi belgeler gerekmektedir. Özellikle öğrenci olanlar evrakların nasıl olması gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip değildir.

Bu oldukça doğal bir durum olup kendinizi danışmanınıza teslim ederken süreci onun yönetmesine izin verebilirsiniz. Oltu vize başvurusu için gereken öğrenci belgesi de reşit olsanız da olmasanız da öğrenci olmanız durumunda gerekmektedir. Bu belgeyi okuldan alabilirsiniz ancak E-Devlet üzerinden alınması da mümkündür.

Bazı durumlarda kaşeli belge sitendir iken bazı durumlarda gerek görülmemektedir. Bunun bilgisine ise danışman sahip olup ondan yardım alabilirsiniz.

Sonrasında Oltu vize başvurusu için gereken evrakları da ona göre hazırlayabilir ve gerekirse imza, kaşe ya da mühür de attırabilirsiniz.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×