Karayazı Vize Başvurusu

Karayazı vize başvurusu ile öncesinde vize reddi alan bir dosyanızın itirazını da yapabilirsiniz. Ancak alanında uzman ekipler ile çalışan Vize Randevu firmasının öncelikle dosyanızı imcelemesi gerekir ki bu aşamada sonuç tamamen objektif olacaktır.

Bunun için öncelikle randevu almanız gerekir ve size yoğun olarak belirlenen gün ve saatte en yakın adrese giderek dosyanızın itiraz sonrasında olumlu sonuç alıp alamayacağını değerlendirebilirsiniz.

Karayazı vize başvurusu kadar vize reddi de mümkün bir durum olup bunun sebebi veya sebeplerini bulmak bu süreçte en önemli şeydir. Bu nedenle alanında uzman kişiler dosyanızı değerlendirecek ve olası düzeltmelerin yapılıp yapılamayacağı ya da itirazın yeterli olup olmayacağı düşünülecektir

Karayazı vize başvurusu yaparken danışmanlık almamış olmanız itiraz sürecinde de alamayacağınız anlamına gelmemektedir ancak dosyanız incelendiğinde size en net sonuç bildirilecektir.

Gerekirse yeniden başvuru süreci başlatılacak gerekirse de en üst kalitede bir itiraz dilekçesi hazırlanacaktır. İtiraz dilekçeleri için 1 aylık bir süre olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×