Karaçoban Vize Başvurusu

Karaçoban vize başvurusu 18 yaşından küçükler için de yapılabilmektedir. Özellikle pek çok durumda 18 yaşından küçükler için de vize gerekebilmektedir. Ancak aileler bu sürecin nasıl işleyeceği hakkında yeterince bilgi sahibi olmamaktadır. Bu oldukça doğal bir durum olup bu süreçte Vize Randevu firmasından destek almak oldukça faydalı olacaktır.

Karaçoban vize başvurusu yaparken eğer 18 yaşından küçük biri için vize alınacak ise noter onaylı muvafakatname gerekmektedir. Bu evrakın yazılması ve onaylanması belli birtakım süreçler gerektiriyor olup aynı zamanda tek gereken ayrı evrak da bu değildir.

Karaçoban vize başvurusu reşit olmayan biri için gerekiyorsa burada banka hesap dökümü de bu çocuğun olmayacaktır. Aileden birinin ya da sponsor olan kişinin banka hesap dökümü gerekmektedir.

Kimin banka hesap dökümü dosyaya koyulacak ise bu aşamada o kişinin de bilgilerinin dosyada yer alması gerekmektedir. Bu bilgilere iletişim bilgileri de dahildir.

Bu sayede de olası bir durumda veya soru işaretinde bu kişi ile de iletişim kurmak mümkün olacaktır.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×