Horasan Vize Başvurusu

Horasan vize başvurusu yaparken pasaportunuza dikkat etmeniz ve ne kadar tarihi kaldığına bakmanız gerekmektedir. Sadece bu sebeple dahi vize başvurunuzun iptali mümkündür. Özellikle seyahat dönüşünden sonra en az 6 ay kadar daha süre kalmış olması beklenmektedir. Bu nedenle seyahatte dönüş tarihine göre bir hesaplama yapabilirsiniz.

Horasan vize başvurusu yaparken pasaport genellikle göz ardı edilir ancak oldukça önemli olmasının yanında süresine muhakkak dikkat edilmelidir ki süresi dışında sayfa sayısı da önemlidir.

En az 2 sayfa boşluk olması gerekir ve bu iki sayfa boşluk pasaport defterinizde yer almıyorsa yeniden pasaport çıkarıp o şekilde başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgiyi Vize Randevu üzerinden edinebilirsiniz.

Özellikle Horasan vize başvurusu için pasaportunuzda yer alan bazı ülkeler de başka bir ülkeye girmenize engel olabilmektedir. Bu ülkeler arası ilişkilere göre değişim göstermekle birlikte vize reddi almanız mümkün olacaktır.

Ancak bu konuda da danışmanınız gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bu durum hali hazırda her ülke için geçerli olmayıp nadir durumlar için söz konusu olmaktadır.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×