Aşkale Vize Başvurusu

Aşkale vize başvurusu işlemleri için artık konsolosluğa gitmenize gerek bulunmamaktadır. Hatta bu sayede kolaylıkla vize başvurusu yapabilir ve gerekmediği sürece olduğunuz yerden de ayrılmak zorunda kalmazsınız.

Bunun için Vize Randevu ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hali hazırda tüm süreci telefondan yürütebileceğiniz gibi size en yakın ofise de giderek gerekli işlemleri oradan da başlatabilirsiniz.

Vize işlemleri için öncelikle danışmanlık alacağınız Vize Randevu üzerinden randevu almanız en uygunu olacaktır. Bu sayede size ayrılan vakit daha uzun olacak olup vize işlemlerinizi tek seferde de tamamlayabilirsiniz.

Aşkale vize başvurusu yaparken eksiksiz olması gereken her şey tek bir günde dahi toparlanabileceği gibi daha uzun sürmesi ihtimali de bulunmaktadır. Bu alacağınız vizeye göre de değişim gösterecektir.

Aşkale vize başvurusu yaparken tüm bu ayrıntılara dikkat etmeli ve randevuyu olabildiğince erken bir zamanda yapmalısınız. Bu sayede vize başvurusu için sizlere zaman kalacak ve evrakları toparlamak da daha kolay olacaktır. Ancak bir aciliyet söz konusu ise buna uygun hızlandırılmış bir çalışma da yürütülmektedir.

  • Erzurum Vize Merkezi

    Erzurum Vize Merkezi

    Aziziye, Palandöken, Yakutiye, Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur, Şenkaya, Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×