Keşan Vize Başvurusu

Keşan vize başvurusu yapabileceğiniz en yakın konum Edirne’dir. Ancak hangi ülke için vize başvurusunda bulunacağınız önemlidir. Eğer Edirne’de vize başvurusunda bulunacağınız ülkenin yetkili birimi bulunmuyor ise en yakın konumdakinde vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Keşan vize başvurusu için gitmek istediğiniz ülkenin yetkili biriminin nerede bulunduğunu ve nasıl işlemlere tabii tuttuğunu öğrenmek için vize işlemleri firmalarından destek alabilirsiniz. Bu firmalar olmadan da evrak hazırlayarak vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak bu konuda yeterli deneyiminizin olmaması sebebi ile eksik evrak, yanlış evrak veya fazla evrak teslimi gibi basit ama etkili sorunlardan kaynaklı bir biçimde ret alma ihtimaliniz bulunur.

Vize başvuru firmaları, birçok unsuru göz önünde bulundurur ve dikkate alır. Bu unsurlar dahilinde çeşitli vize işlemleri hazırlıklarına koyulur. Öncelikleri müşterinin isteğine yönelik vize onayı almaktır.

Vize işlemleri için gerekli evraklar birtakım nedenler ile yıl içerisinde bile değişebilmektedir. Konsolosluk ve Büyükelçilik güncel evraklar ile vize başvurusunda bulunulmasını talep etmektedir. Örneğin son 3 ay içerisinde çıkartılmış olan banka hesabı dökümü güncel bir evraktır. Ancak eski soyadınızın (boşanma gibi durumlar) yer aldığı kimliğiniz ile yapacağınız başvurularda güncel olmayan evrak kullanımından kaynaklı olarak ret ile karşılaşmanız mümkün olabilmektedir.

Keşan vize başvurusu nasıl yapılır ve hangi yollar izlenmelidir sorularına cevap bulmak için vizerandevu.com internet adresine tıklamalı ve iletişime geçmelisiniz.

  • Edirne Vize Merkezi

    Edirne Vize Merkezi

    Edirne Merkez, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerinden Edirne vize merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×