Sur Vize Başvurusu

Sur vize başvurusu için gereken evraklar arasında her durumda koymanız gereken evraklardan biri de muhakkak çalışıyorsanız nerede çalıştığınızdır. Aynı zamanda buna ek olarak sigorta dökümünüz ve maaş bordronuz da önem arz etmektedir. Bunlar özellikle seyahatlerde belirleyici olmaktadır. Eğer devlet adresinde çalışıyorsanız buna dair bir belge almalı veya bunun dışında bir firmada çalışıyorsanız buna dair bir belge almalısınız.

Ancak genellikle Sur vize başvurusu için gereken çalışma belgesinin nasıl bir belge olduğunu pek çok iş yeri bilmemektedir. Bu da danışmanlık almanız gerektiğini vurgulamaktadır. Danışmanlık alarak aslında vize işlemlerinizi de daha kısa sürede tamamlamak mümkün olup aynı zamanda doğru evrakı hazırlamanız da önemlidir.

Vize Randevu bu süreçte sizlere destek olarak hazırlanacak evrak hakkında bir örnek verebilmektedir veya yardımcı olabilmektedir. Bu sayede orada çalıştığınıza dair resmi bir belge elde etmekte olup diğer belgeleri SGK üzerinden ve E-Devlet üzerinden edinmek mümkündür. Ayrıntılı bilgiyi hali hazırda danışmanınızdan almanız olasıdır.

Sur vize başvurusu yaparken çalıştığınıza dair resmi bir evrak olması aslında alacağınız vizeyi de etkilemektedir. Turist vizesi alacaksanız banka hesap dökümü açısından önemli olmaktadır.

Bunun dışında alanınızla ilgili bir eğitim alacaksanız veya bizzat iş yerinizden gönderildiyseniz bunun için de gerekli belgeler arasında yer almaktadır. Maaş belgenize ek olarak çalışma belgeniz önem arz etmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×