Yeşilova Vize Başvurusu

Yeşilova vize başvurusu için yetkili merkezler sorgulanır ve danışmanlık hizmeti alınabilir. Özellikle de süreci profesyonel bir şekilde yürütmek isteyenlerin önceliği Vize Randevu ile iletişime geçmek oluyor.

Gidilecek ülkenin hem vize hem de pasaport şartlarına uygun bir şekilde seyahate yön vermek gerekir. Yeşilova vize başvurusu sırasında öncelik seyahat bölgesine ve vize türüne verilir.

Kısa süreli olan turist, aile ziyareti, transit ya da ticari gibi vizelere dair belgelerin ibrazına geçilir. Aynı zamanda belgeleriniz ile birlikte uzun süreli Yeşilova vize başvurusu için de harekete geçebilirsiniz.

Başvuru sürecinde pasaportlara öncelik verilir ve şartlara uygun olup olmaması ele alınır. Örneğin 10 seneden eski olması halinde kabul görmeleri mümkün değil. Bunun gibi en az 2 sayfası boş değil ise vize eklenmez ve seyahate geçmenize izin verilmez.

Vize için pasaport kadar kimlik, eğitim ve meslek gibi ayrı belgeler de talep edilir. Hatta son aşamada vize türüne, yaş aralıklarına ve de kalınacak güne göre belirlenen harç ödemesinin yapılması istenir.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×