Burdur

Burdur sınırları içerisinde yaşayan T.C. vatandaşlarına danışmanlıklar eşlik eder ve vize işlemlerinin profesyonel bir şekilde yürütülmesi esas alınır. Vize Randevu bu alanda vatandaşlara tüm prosedürleri açıklayan profesyonel merkezlerden bir tanesidir.

Seyahat amacına uygun olan kısa ile uzun süreli vizelere dair ayrı belgelere yer verilir. Burdur danışmanlık üzerine pasaport, başvuru formu ve fotoğraf gibi standart belgelere netlik kazandırmak kolay olacaktır.

Ek olarak banka hesap cüzdanı, eğitim veya mesleki belgeler de talep edilebilir. Burdur vize merkezleri hazırlanması gereken belgeleri eksiksiz olarak sıralar ve yol gösterir. Aynı zamanda başvuru merkezlerinden harç ücretlerine kadar çoğu konuya netlik kazandırılması sağlanır.

T.C. vatandaşları Schengen için de yardım alabilir ve vizenin geçerli olduğu ülkelere de seyahat edebilir. Bunun için öncelikle başvuru formu paylaşılır ve doldurulması istenir. Girilen bilgileri belgeler ile desteklenmesi istenir.

Bilgilerde ya da evraklarda eksiklik olduğu zaman vize reddi kaçınılmaz olacaktır. Bunun gibi maddi durumun yetersiz olması ve de seyahat amacına uygun olmayan evrakların ibraz edilmesi de redde neden olacaktır.

Burdur vize başvurularına ilişkin ilk etapta pasaport işlemlerini tamamlamak olmalıdır. Pasaportlar yıpranmamış ve 10 yıldan eski değilse onaylanır. Bunun gibi en az 2 sayfası boş olduğu zaman vize işlenir.

Pasaport türüne bağlı olarak zaman zaman muafiyete de yer verilir. Bordo, siyah, gri ve yeşil olarak ayrılan pasaport türleri için bazı ülkelerin muafiyeti bulunur. Burdur vize başvurularınız sırasında bu hususa da değinmeniz sağlanır.

Vize Randevu seyahat etmek istediğiniz ülkelere göre tüm prosedürleri açıklar ve işlemleri hızlandırır. Burdur vize danışmanlık hizmetleri dahilinde belgelerden harç bedellerine kadar pek çok hususa netlik kazandırmanız kolay olacaktır.

İsteyenler Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan Schengen için de prosedürlere değinebilir. Pasaport, biyometrik fotoğraf, vize başvuru formu ve kimlik belgelerinin ibrazına karşı işlemlere geçilir. Schengen sahibi olanlar 90 gün kalma sınırına göre seyahate geçebilir.

Tüm bu vize prosedürlerine ek harç ile başvuru ödemelerine de netlik kazandırılır. Müracaat aşamasında belgeler kadar ödemelere de yer verilir ve bunun üzerine sonucun açıklanması beklenir.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×