Tefenni Vize Başvurusu

Tefenni vize başvurusu zorunlu olan evrakların ibrazına karşı değerlendirilir. İlk etapta seyahat etmek istediğiniz ülke ele alınır ve toplamanız gereken belgeler arka arkaya sıralanır.

Vize Randevu zorunlu belgelerin her birini sıralamaya özen gösterir. Böylece pasaporttan biyometrik fotoğraflara kadar tüm belgelere özel şartlara değinmeniz kolay hale gelir. Tefenni vize başvurusu sırasında ibraz edilen belgelerin prosedürlere uygun olması önem arz eder.

Evraklar kadar Tefenni vize başvurusu adına yetkili merkezler de değerlendirmeye alınmalıdır. Konsolosluk, Büyükelçilik ya da yetkili vize merkezlerinden müracaat edilmesi istenebilir. Hatta parmak izi uygulamalarına da yer verilebilir.

Seyahate dair Schengen ülkelerine yönelenler bu yönde vize başvurularında bulunabilir. 90 günlük kalma sınırına uygun olacak şekilde Schengen vizesi alınır ve onlarca ülkeye seyahat etmeniz sağlanır.

Başvurulara dair çoğu zaman siyah pasaport sahipleri muaf kabul edilir. Yeşil ile gri olanlar için de muafiyete yer verilebilir. Söz konusu Umuma Mahsus Pasaport hamili T.C. vatandaşları için de pek çok ülke vize muafiyetine yer vermediği için başvuru aşamaları ele alınır.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×