Kemer Vize Başvurusu

Kemer vize başvurusu ilçede yaşayan vatandaşlar adına önem arz eder. Çünkü T.C. vatandaşları zaman kaybetmeden danışmanlık hizmeti alır ve başvuru sürecini hızlandırır.

Kemer vize başvurusu adına ilk etapta seyahat edilecek ülke değerlendirmeye alınır. Çünkü ülkenin prosedürlerine uygun olacak şekilde başvurulara geçilir. Bunun yanı sıra vize türünün de başvurularda etkili olduğu bilinir.

Kısa ya da uzun vadeli olarak ayrı kategorilerinden vizeler açıklanır. Kemer vize başvurusu sırasında 90 günlük yasal sınıra göre kısa veya uzun süreli vizeleri değerlendirmeniz sağlanır.

90 günden kısa olan ziyaret, turist, ticari ve öğrenci gibi ayrı vize türlerine değinilir. Uzun olarak ise aile birleşimi, çalışma ve oturum izni şeklinde diğer türlerinden müracaat edilebilir. Her biri için Vize Randevu üzerinden prosedürlere değinmeniz ve başvuruya geçmeniz kolay hale gelir.

Başvuru sırasında öncelik pasaport ve kimlik belgelerine verilir. Online başvuru formu ile biyometrik fotoğraflar talep edilir. Son olarak olmazsa olmaz başvuru ödemelerini de öğrenmeniz ve banka üzerinden tahsis etmeniz beklenir.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×