Gölhisar Vize Başvurusu

Gölhisar vize başvurusu T.C. vatandaşlarının pasaportları üzerinden değerlendirilir. Bordo, gri, yeşil veya siyah pasaportlara ilişkin varsa muafiyet üzerinden işlem görülür.

Muafiyetin bulunmaması üzerine sadece pasaporta değil ilgili belgelere de ihtiyaç duyulur. Gölhisar vize başvurusu için çoğunlukla online forma yer verilir ve eksiksiz olarak doldurulması beklenir.

Online form kadar şahsi dilekçesi ile taahhütname şeklinde ayrı belgelere değinilir. Gölhisar vize başvurusu sırasında ibraz edilmesi gereken belgeler sıralanır ve her birinin eksiksiz olması üzerine müracaat edilmesi beklenir.

Tam vukuatlı kimlik fotokopisi, biyometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortası şeklinde çeşitli belgelere değinilir. Geriye ise belgelerin ardından harç ödemeleri kalır. Ödemenizi yaptıktan sonra da dekont ya da makbuz almayı ihmal etmemeniz istenir.

Vize Randevu merkezi tüm bu aşamalara dair bilgi verir ve işlemleri hızlandırır. Danışmanlık hizmetlerine karşılık sorun yaşamadan başvuruya geçersiniz. Hatta vize reddine karşı tüm önlemler alınmıştır. Böylece redde maruz kalmaz ve vize sonucuna göre seçtiğiniz ülkeye turistik ya da ziyaret gibi aynı nedenlerden seyahat edebilirsiniz.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×