Çeltikçi Vize Başvurusu

Çeltikçi vize başvurusu seyahat edilecek ülkenin yasalarına uygun olacak şekilde sürdürülür. Bu aşamada Vize Randevu tüm prosedürleri sıralar ve danışmanlık hizmetleri ile işinizi kolay hale getirir.

Çeltikçi vize başvurusu sırasında muaf kabul edilen pasaport türlerinin üzerinde durulur. Bunun üzerine belirtilen gün sayısına kadar muafiyet hakkını değerlendirir ve ülkelere seyahat edersiniz. Ancak çoğu zaman bordo pasaporta dair muafiyete yer verilmez.

Bordo dışında kalan Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportlarına dair muafiyete sık sık rastlanır. Söz konusu muafiyet hakkının bulunmaması halinde ise Çeltikçi vize başvurusu aşamalarına değinmeniz ve müracaat etmeniz istenir.

Başvurulara dair sadece pasaport detaylarının üzerinde durulmaz. Bunun ardından kimlik, finansal durum, eğitim ya da aile bireylerine özel belgeler de talep edilebilir. Her bir belgenin güncel tarihli olarak paylaşılması istenir.

Aynı zamanda vize harç ile hizmet bedellerini de es geçmemek gerekir. Ödemeler için de dekont ya da makbuz talep edilir. İlgili vize belgelerinin arasında eklemeniz ve bu şekilde başvurulara geçmeniz esas alınır.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×