Burdur Vize Başvurusu

Burdur vize başvurusu için önceliğiniz pasaportunuzu çıkartmak ve müracaat etmek olmalıdır. Pasaporta dair muafiyet söz konusu ise işiniz kolay hale gelir. Çoğu zaman siyah pasaporta dair muafiyete yer verilir.

Yeşil ve gri pasaport sahipleri de belirli bir süre kadar muafiyet hakkından faydalanabilir. Söz konusu Umumi Pasaport için de Burdur vize başvurusu ele alınır ve ilgili belgeler üzerinden müracaat etmeleri istenir.

T.C. vatandaşları muaf olmadıkları ülkelere seyahat öncesinde Burdur vize başvurusu aşamalarına yer verir ve prosedürlere uygun olanların harekete geçmeleri esas alınır. Örneğin finansal durumun yeterli olması bu prosedürler arasında gösterilir.

Finansal durum dışında eğitim ve mesleki yeterlilik gibi çeşitli prosedürlere de değinilir. Öğrenci, staj ya da ticari vizeye dair ayrı belgeler üzerinden başvurularınız değerlendirilir. Bunun için önce seyahat amacın uygun olan vizeyi seçmeniz istenir.

Vize Randevu tüm bu aşamalara dair danışmanlık hizmeti verir ve işlemler hızlandırılır. Birkaç iş günü içerisinde başvurunuzu iletmeniz sağlanır. Geriye ise vize sonucuna karşılık seyahate geçmeniz kalır.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×