Ağlasun Vize Başvurusu

Ağlasun vize başvurusu olarak Burdur şehrine yönlendirme yapılır ve yetkili merkezleri ele almanız sağlanır. Bunlar arasında profesyonel olarak hizmet veren Vize Randevu yerini almış ve danışmanlık hizmetleri ile başvurulara geçmek kolay hale gelmiştir.

Vize başvurusunda dair ilk etapta seyahat edilecek ülkenin prosedürlerine değinilir. Ağlasun vize başvurusu sırasında ibraz edilen evraklardan harç ödemelerine kadar tüm hususların prosedürlere uygun olması dikkate alınır.

Ağlasun vize başvurusu ülke bazında değil Schengen üzerinden de değerlendirmeye alınabilir. Danimarka, Estonya, Almanya ya da Hollanda gibi çeşitli ülkelere seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşları için Schengen vize işlemleri ele alınır.

Her bir vizede öncelik pasaporta verilir ve yıpranmamış olması halinde kabul edilir. Bunun yanı sıra 2 sayfası boş kalması üzerine vize eklenir. Son olarak seyahat dönüşünden sonra birkaç ay kadar geçerliliğinin bulunması da dikkate alınır.

Olmazsa olmaz kimlik, biyometrik fotoğraf ve finansal durum belgelerinin de üzerinde durulur. Her bir belgenin güncel tarihli ve okunaklı olması üzerine başvurularınız alınır.

  • Burdur Vize Merkezi

    Burdur Vize Merkezi

    Burdur vize ofisi her zaman erişilebilirdir ve sizler için hizmet vermektedir. Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×