Bosna Hersek Vize

Bosna Hersek vize talep adımlarında kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere 2 farklı vize türü üzerinden seçim yapabilirsiniz. Kısa süreli vize ile ülkede en fazla 90 gün kalmanıza imkan verilecektir. Vize talep adımlarında kişilerin işlemlerini hem bireysel olarak tamamlamalarına hem de danışmanlık firmaları aracılığı ile işlem akışını sağlamalarına olanak verilir.

Bosna Hersek vize başvuru adımlarında kişilerin dikkate alması gereken bir diğer unsur da kesinlikle harç tutarıdır. Başvurunun geçerli sayılması için vize harcının eksiksiz biçimde ödenmesi gerekir. Vize harcınızın ödenmiş olduğuna dair makbuzu saklamayı da ihmal etmemelisiniz.

Bosna Hersek vize talep adımlarında başvuru formunun ıslak imzalı şekilde ve 2 nüsha halinde iletilmesi gerekmektedir. Bu başvuru formuna ek olarak son 6 aya ait olan 2 adet de biyometrik fotoğrafın sunulması lazımdır.

Vize Randevu firması ile görüşme işlemlerinde kişilerin işlem akışını taklip etmesi için bir referans numarası verilecektir.

Bu referans numarası üzerinden vize değerlendirmesinin hangi noktada olduğuna karar verilebilir. Vize başvurularına ek olarak çalışma için de ayrıca izin almanız gerekmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×