Yeniçağa Vize Başvurusu

Yeniçağa vize başvurusu işlemlerini tamamlarken oturum izni ve çalışma izni gibi detayların da gözden kaçırılmaması gerekir. Vize alarak giriş yaptığınız ülkede iş gücüne katılmak için kesinlikle çalışma izni almalısınız.

Yeniçağa vize başvurusu sırasında kişilerin çalışma izni talebini kurumsal bir firmadan gelen davet mektubu ile bir arada iletmesi durumunda, onay alınması daha kolay bir hal alacaktır. Çalışma izni kişilerin ülkede özlük haklarının korunmasını sağlar.

Yeniçağa vize başvurusu kapsamında pasaportun güncel tarihli olarak sunulması gerekir. Pasaportun tarihinin güncel olmaması durumunda vize başvurusu onay almayacaktır. Vize başvurusunun iletilmesinin öncesinde, kesinlikle pasaport güncelliği kontrol edilmelidir.

Vize Randevu firması konsolosluk işlemlerinin her bir adımını sizin için eksiksiz biçimde kontrol edecektedir. Vize Randevu firmasının konunun uzmanı ekibi ile vize alma adımını sizin için oldukça kolay bir hale getireceği de belirtilmelidir.

Vize başvuru adımlarını aile birleşimi kategorisi üzerinden iletme hakkınız da vardır. aile birleşimi talebinde bulunmak için vize talep ettiğiniz ülkenin vatandaşı ile resmi nikahlı evlenmeniz gerekir.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×