Bolu

Bolu vize danışmanlık firmaları konusunda oldukça profesyonel ekiplere ev sahipliği yapmaktadır. Vize alım adımlarında kişilerin danışmanlık işlemlerinden faydalanması vize alım aşamasını daha kolay bir hale getirmektedir. Belge derleme adımlarından belgelerin teslimine kadar her aşamada firmalar yanınızda olacaktır.

Bolu vize talep adımlarında danışmanlık firmalarının da bir hizmet ücreti bulunmaktadır. Vize harcının yanı sıra bir de danışmanlık ücretinin ödenmesi gerekecektir. Talep ettiğiniz ek hizmetler arttıkça ödemeniz gereken tutar da artış gösterecektir.

Bolu vize talep işlemlerinde öğrenci değişim programları en sık talep edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Öğrenci değişim programları sayesinde, vize talep adımlarının büyük bir kısmı Erasmus birimleri tarafından halledilecektir. Türkiye’deki eğitim belgeleriniz, kabul edilmek istediğiniz ülkeye dair başvuru bilgilerinizin eksiksiz sunulması gerekir.

Vize Randevu firması ile işlem yaparken gün alma zorunluluğu sürecine son dönemlerde bu denli önem verilmesinin asıl sebebi pandemidir. Randevulu işlem akışı sayesinde kalabalık gruplar oluşturulmadan süreç yürütülecektir.

Vize randevu adımlarında ret yanıtı almanız durumunda reddi itiraz başvurusunda bulunma hakkınız da vardır. Reddi itiraz aşamasında, konsolosluklar üzerinden vize başvurunuzun yeniden değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×