Seben Vize Başvurusu

Seben vize başvurusu danışmanlık firmalarından yardım alarak vize başvurularının sizin için çok daha kolay bir süreç olmasını sağlayabilirsiniz. Danışmanlık firmalarına ödeyeceğiniz cüzi ücret ile turist vizesinden çalışma iznine kadar birçok başvuruyu sorunsuz tamamlama hakkınız vardır.

Seben vize başvurusu sırasında kişilerin özellikle pasaportun tarihinin güncel olmasına dikkat etmesi gerekir. Pasaportun güncelliğinin en az 1 sene daha devam eder durumda olması gerekir. Gerekli görülürse geçmiş senelerde kullandığınız vizeleri de iletmeniz istenebilir.

Seben vize başvurusu sırasında pasaportunuzu sunmanızın yanı sıra 2 adet de fotoğraf sunmalısınız. Fotoğraflar son 6 aya ait olmalı ve biyometrik olmalıdır. Bu şekilde vize kontrollerinde kimlik tespit aşamasında bir sorun çıkması da engellenmektedir.

Vize Randevu firması sizin için tüm başvuru adımlarının tamamlanmasının yanı sıra başvurunun sonucuna ilişkin de bilgilendirmeyi eksiksiz iletecektir.

Vize başvurularını yaparken çalışma izni için de ayrıca başvuruda bulunabilirsiniz. Çalışma izni alma adımını kolaylaştırmak için kurumsal bir firmadan davet mektubu almak sizin için daha verimli bir hal alacaktır.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×