Kıbrıscık Vize Başvurusu

Kıbrıscık vize başvurusu danışmanlık firmaları konusunda oldukça zengin noktalardandır. Başvurularınızı bireysel olarak yapmanızdansa bu aşamada alanında uzman olan bir ekipten yardım almak sizin için çok daha verimli olacaktır.

Kıbrıscık vize başvurusu yapılırken vize başvuru adımlarının referans numarası ile takip edilmesi için gerekli olan tüm önlemler de alınacaktır. Vize başvuru adımlarının tamamlanmasında eşsiz bir ara yüz geliştirilmiştir. Konsolosluklara bizzat gitmenize gerek kalmadan başvuru değerlendirmenizin ne aşamada olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Kıbrıscık vize başvurusu yapılırken pasaportunuzu güncel tarihli biçimde sunmanız gerekir. Başvurunun dikkate alınması için 2 başvuru formunun doldurulması ve ıslak imzalı şekilde sunulması gerekir.

Vize Randevu firması sayesinde aile birleşiminden turistik vizeye kadar birçok alanda işlem akışını sorunsuz tamamlama hakkınız olacaktır. Firma size tüm safhalarda gerekli desteği sunacaktır.

Vize başvuru adımlarını yerine getirirken oturum izni ve çalışma izni gibi hususlara da hakim olmalısınız. Yurt dışında staj yapmak isteyen kişilerin dahi kesinlikle kısmi zamanlı çalışma izni alması gerekir. Aksi takdirde illegal bir konuma düşülmesi söz konusu olabilmektedir.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×