Gerede Vize Başvurusu

Gerede vize başvurusu tamamlanırken danışmanlık firmasından destek alarak belgelerin derlenmesinden başvurunun her adımı hakkında bilgilendirilme sürecine kadar eşsiz bir destek alabilirsiniz. Gerede vize başvuru adımlarında kişilerin özellikle sundukları belgelerin güncel olmasına dikkat edilmelidir.

Gerede vize başvurusu sırasında vize başvurusu yapacağınız ülkenin başvuru formunu konsolosluk internet siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. başvuru formları eksiksiz doldurulmalıdır. Başvuru formunda bir eksik ya da yanlış bilginin olması başvurunun ret yanıtı almasına neden olur.

Gerede vize başvurusu yapılmasının hemen sonrasında referans numarası iletilecektir. Bu referans numarası aracılığı ile başvuru adımının ne durumda olduğunu inceleme hakkınız vardır.

Vize Randevu firması sayesinde vize harcının ödenmesi ve makbuzun saklanması ile alakalı da tüm prosedürlere hakim olmalısınız. Vize başvurularına dair sorun yaşanmaması için tüm önlemler eksiksiz şekilde alınmasına rağmen ret yanıtı alınırsa, vize için ödemiş olduğunuz harç tutarı tarafınıza iade edilmeyecektir.

Bir sonraki başvurunuzda da ret sonrasında vize ücreti ödeme zorunluluğu vardır. Vize ücret tutarlarında her sene güncellemeler olur. Bu güncellemelere dair firma tarafından bilgilendirileceksiniz.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×