Dörtdivan Vize Başvurusu

Dörtdivan vize başvurusu aşamasında danışmanlık firması size hangi grupların vizeden muaf olduğuna dair de gerekli olan bilgilendirmeleri sunacaktır. Özellikle ilk vize başvurusunun ret yanıtı ile karşılanan kişilerin bir sonraki vize başvurularının konusunda uzman bir danışmanlık firması aracılığı ile tamamlanması çok daha verimli olacaktır.

Dörtdivan vize başvurusu yapılırken sunulan belgeler güncel olmalıdır. Özellikle pasaportun geçerliliğinin en az 1 sene daha devam eder konumda olması gerekir. pasaport yenileme işlemlerine ve geçerlilik süresine dikkat etmelisiniz.

Dörtdivan vize başvurusu sırasında başvuru formunun eksiksiz doldurulması talep edilir. Başvuru formunun 2 nüsha halinde ve ıslak imzalı şekilde sunulması istenmektedir. Başvuru formuna ek olarak 2 adet de biyometrik fotoğraf sunulmalıdır.

Vize Randevu firması sayesinde vize başvuru adımının her detayı en profesyonel şekilde halledilecektir. Ayrıca atılan adımlara dair de tarafınıza bilgilendirme sunulacaktır.

Vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda bir sonraki vize başvurusunda yeniden harç ödemeniz gerekir. Ret yanıtı alındığı zaman harç tutarının kişilere iade edilmeyeceğinin de ayrıca bildirilmesi lazımdır.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×