Bolu Vize Başvurusu

Bolu vize başvurusu adımlarında kişilerin pasaport verilerinin güncel olduğundan emin olmaları gerekir. Pasaportun güncelliği ile alakalı bir sorun olması direkt olarak başvurunun ret yanıtı almasına neden olur. Bu nedenle vize başvurularını iletmeden önce kesinlikle pasaportun güncel olduğundan emin olunması gerekir.

Bolu vize başvurusu yapılırken turist vizesi talep edecekseniz, turist vizesi için otel rezervasyon bilgilerini eksiksiz şekilde sunmalısınız. Buna ek olarak ülkeye giriş çıkış adımlarını ne zaman gerçekleştireceğinize dair bilgi sunmak için da uçak gidiş dönüş biletlerini de sunmanız gerekmektedir.

Bolu vize başvurusu yapılırken sorun yaşamamak adına 2 adet biyometrik fotoğrafın son 6 aya ait şekilde sunulmasına da ayrıca dikkat edilmelidir. Biyometrik fotoğrafın arka planının da tek renk olması gerekir.

Vize Randevu firma işlemlerinde almış olduğunuz gün ve saatte değişiklik yapmak isterseniz, iletişim numaraları üzerinden gerekli bilgileri iletme hakkınız da bulunmaktadır. Vize işlemlerinin artık büyük bir ölçüde randevulu yapılmasının sebebi ise pandemi tedbirlerdir.

Randevu adımlarınızı takip edebilmeniz adına işlem sonunda bir referans numarası sunulacaktır. Referans numarası üzerinden değerlendirme durumunu kontrol edebilirsiniz.

  • Bolu Vize Merkezi

    Bolu Vize Merkezi

    Bolu vize merkezimizde; Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Seben, Göynük, Mudurnu, Kıbrıscık ve Mengen ilçelerinde vize başvuruları hızlı ve kesintisiz şekilde devam…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×