Tatvan Vize Başvurusu

Tatvan vize başvurusu yapılırken aracı firmalardan destek alarak, ülkelerde geçerli olan tüm prosedürlere hakim olma fırsatını elde edebilirsiniz. Hem gerekli olan belgelerin derlenmesi hem de son tarihleri göz önünde bulundurarak başvuru adımının şekillendirilmesi çok daha kolay olacaktır.

Tatvan vize başvurusu sırasında ilk başvurularında ret yanıtı alan kişilerin bir sonraki başvurularında, konusunda uzman olan bir firmadan destek almaları çok daha mantıklı olacaktır. Profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilen vize işlemlerinde ret yanıtı alma olasılığı oldukça düşüktür.

Tatvan vize başvurusu sırasında 2 adet biyometrik fotoğrafınız talep edilecektir. Bu fotoğrafların kesinlikle son 6 aya ait olması gerekir. Ayrıca arka planının da tek renk olması gerekmektedir.

Vize Randevu firmasından süreç detaylarını alma adımlarının sonrasında kişilerin maddi durumlarına ilişkin de bilgi vermeleri talep edilecektir. Maddi durumlarına ilişkin hesap özeti istenmesinin asıl sebebi, ülkeye giriş yapılmasının sonrasında kişilerin kendi maddi masraflarını karşılayacak güçte olup olmadıklarıdır.

Vize başvurunuzun geçerli kılınması için harç tutar yatırımın yapılması gerekir. Harcın yatırılmaması durumunda vize başvurusu işleme alınmayacaktır.

  • Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis vize merkezimizde Adilcevaz, Tatvan, Ahlat, Mutki, Güroymak ve Hizan ilçelerinde vize başvurularınız hızlı ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. Bitlis…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×