Mutki Vize Başvurusu

Mutki vize başvurusu danışmanlık firmaları sayesinde farklı ülkelere farklı kategorilerde vize başvuruları yapmak artık eskisinden çok daha kolay! Vize başvuru adımlarını tamamlarken kişilerin öncelikle randevu alması gerekir. İşlemlerin çoğu pandemi sebebi ile sadece randevulu şekilde yürütülmektedir.

Mutki vize başvurusu istenen belgeler detaylı şekilde analiz edilmelidir. Belgeler arasında güncel tarihli bir pasaportunuz da yer almalıdır. Pasaportun güncelliğinin yanı sıra, sunulan biyometrik fotoğraf da kesinlikle son 6 aya ait olmalıdır.

Mutki vize başvurusu yapılırken özellikle başvuru formunun hem eksiksiz doldurulmasına hem de ıslak imzalı şekilde sunulmasına dikkat edilmelidir. Başvuru formu 2 nüsha halinde sunulmalısınız.

Vize Randevu firma temsilcileri ile görüşme adımlarında vize başvurunuzun dikkate alınması için harcın da eksiksiz şekilde yatırılması gerekir. Harcın yatırıldığına dair belgeyi muhafaza etmeyi unutmamalısınız. Ayrıca tüm ödeme adımları dijital olarak da kayıt altına alınmaktadır.

Vize randevu işlemlerinde ret yanıtı almanız durumunda vize almak için yatırmış olduğunuz harcın, tarafınıza iade edilmeyeceğini de ayrıca bildirmek gerekmektedir. Vize randevu adımlarına dair sorun yaşamamak için reddi itiraz prosedürlerini de takip edebilirsiniz.

  • Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis vize merkezimizde Adilcevaz, Tatvan, Ahlat, Mutki, Güroymak ve Hizan ilçelerinde vize başvurularınız hızlı ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. Bitlis…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×