Hizan Vize Başvurusu

Hizan vize başvurusu yapılırken danışmanlık firmalarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Danışmanlık firmaları vize başvuru adımlarının vize türüne ve ülke prosedürlerine göre eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını mümkün kılmaktadır.

Hizan vize başvurusu yapılırken öncelikle pasaportunuzu ve 2 adet biyometrik fotoğrafınızı sunmaya dikkat etmelisiniz. Başvuru adımında sunulan biyometrik fotoğrafın son 6 aya ait olması gerekir. Pasaportun da geçerliliğinin 1 sene kadar devam eder durumda olması lazımdır.

Hizan vize başvurusu sırasında kişilerin işlemlerinin dikkate alınması için vize harcının da yatırılması gerekmektedir. Vize harcının yatırılmasına dair makbuzunuzu muhafaza etmeye dikkat etmelisiniz. İşlemler ayrıca dijital olarak da kayıt altına alınacaktır.

Vize Randevu firma görüşme adımlarında gün ve saatte revizyon yapabilirsiniz. Belirlediğiniz zaman aralığına tüm belgeleri derlemiş bir biçimde gitmeniz gerekir. Vize başvuru aşaması için kişilerin takip adımını kolaylaştırmak adına bir de referans numarası sunulur. Referans numarası üzerinden süreci takip edebilirsiniz.

Vize alma adımlarında kişilerin turist vizesi talep etmesi durumunda otel rezervasyon bilgilerini de sunması istenecektir. Ayrıca uçak gidiş dönüş biletleri de talep edilir.

  • Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis vize merkezimizde Adilcevaz, Tatvan, Ahlat, Mutki, Güroymak ve Hizan ilçelerinde vize başvurularınız hızlı ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. Bitlis…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×