Ahlat Vize Başvurusu

Ahlat vize başvurusu yapılırken başvuru formunda uyruk, adınız, soyadınız, adres bilgileri ve iletişim numaraları talep edilmektedir. Vize başvuru adımlarının yapılma sürecinde 2 adet başvuru formunun ıslak imzalı biçimde sunulması gerekmektedir.

Ahlat vize başvurusu yapılırken pasaportunuz da güncel tarihli şekilde iletilmelidir. Vize başvurusu öncesinde pasaportun güncellik bilgilerinin eksiksiz biri biçimde analiz edilmesi gerekir.

Ahlat vize başvurusu randevulu şekilde yapılmaktadır. Pandemi sebebi ile geniş kalabalık grupların oluşturulmaması için tüm önlemler alınmış durumdadır. Bu nedenle aracı firmalar da randevulu hizmet vermektedir. İletişim numaraları üzerinden randevunuzu alabilirsiniz.

Vize başvurularında biyometrik fotoğrafınız da talep edilir. Biyometrik fotoğrafın, arka planı tek renk olmalıdır. Ayrıca biyometrik fotoğrafın son 6 aya ait olması gerekir. Bu şekilde kimlik tespit adımları daha pratik bir hal almaktadır.

Vize Randevu firmasından aldığınız gün ve saatte değişim yapmak isterseniz firmalar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Randevu saatine tüm vize belgelerini derlemiş şekilde gitmeniz gerekir. Bu şekilde vize alma adımı da hız kazanmış olacaktır.

  • Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis vize merkezimizde Adilcevaz, Tatvan, Ahlat, Mutki, Güroymak ve Hizan ilçelerinde vize başvurularınız hızlı ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. Bitlis…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×