Adilcevaz Vize Başvurusu

Adilcevaz vize başvurusu adımlarında profesyonel bir firmadan yardım almak işlem akışını sizin için oldukça kolay bir hale getirecektir. Vize başvuru adımlarını tamamlarken attığınız adımların geçerli olabilmesi için kesinlikle başvuru formunu 2 nüsha haline ve güncel bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

Adilcevaz vize başvurusu sırasında sizden 2 adet biyometrik fotoğraf talep edilecektir. Sunacağınız biyometrik fotoğrafların kesinlikle son 6 aya ait olması gerekir. Ayrıca arka planın da tek renk olması istenmektedir.

Adilcevaz vize başvurusu yapılırken kişilerin başvuru formunu doldurma aşamasına çok dikkat etmeleri gerekir. Yanlış bir bilgi verildiği ya da güncel olmayan veriler ile doldurulduğu fark edildiği anda sistemin vize başvurusunu ret yanıtı ile cevaplama hakkı vardır.

Vize başvuru sürecinde pasaportunuzu da güncel tarihli biçimde sunmanız gerekir. Pasaportunuz güncel değilse vize başvurusu öncesi pasaportu yenilemelisiniz.

Vize Randevu firmasının temsilcileri ile görüşmenizin sonrasında randevu aldığınız gün ve saatte revizyon yapabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saate tüm belgeleri derleyerek gitmeniz ayrıca önem arz etmektedir. Randevulu sistem pandemi döneminde daha sık tercih edilmektedir.

  • Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis Vize Merkezi

    Bitlis vize merkezimizde Adilcevaz, Tatvan, Ahlat, Mutki, Güroymak ve Hizan ilçelerinde vize başvurularınız hızlı ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. Bitlis…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×