Kiğı Vize Başvurusu

Kiğı vize başvurusu seyahat edilecek ülkenin prosedürleri eşliğinde gerçekleşir ve belirli süreler aralığında verilir. Çoğu zaman yasal sınır 90 gün olarak belirtilir ve kısa süreli vize türlerinin üzerinde durulur.

Turist, ziyaret, öğrenci ve ticari gibi kısa süreli olan seyahat türlerinde Schengen vizesine başvuranlar sayıca fazla. Kiğı vize başvurusu sadece ülke bazında değil Schengen üzerinden de değerlendirmeye alınabilir.

Kiğı vize başvurusu kısa süreli olanlar kadar uzun süreli vize türlerinde de ele alınabilir. Vize Randevu danışmanlık hizmetleri ile çalışma ya da oturum izinlerine değinilebilir.

Vize işlemlerinde öncelik pasaporta verilir ve 10 yıldan eski olmamak şartıyla kabul edilir. Bunun kadar pasaportun seyahat dönüşünden itibaren birkaç ay kadar geçerli olması da istenir. Son olarak minimum 2 sayfası boş ise kabul edilir.

Pasaport dışında kalan rezervasyon, seyahat sağlık sigortası, biyometrik fotoğraf ve banka hesap dökümü gibi belgeler de değerlendirilir. Her bir belgenin danışmanlık bünyesinde ele alınması halinde hataya yer verilmez ve vize reddine maruz kalmazsınız.

  • Bingöl Vize Merkezi

    Bingöl Vize Merkezi

    Bingöl vize merkezimizde tüm vize başvuru işlemleriniz hızlı şekilde gerçekleştirilirken; Yedisu, Adaklı, Yayladere, Genç, Karlıova, Solhan ve Kiğı ilçelerinde vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×