Adaklı Vize Başvurusu

Adaklı vize başvurusu sırasında önce danışmanlık hizmeti alır ve merak ettiklerinize netlik kazandırırsınız. Seyahat etmek istediğiniz ülkenin pasaport ile vize şartlarını ele almanız sağlanır.

Çoğu zaman siyah, yeşil ve gri pasaportlara dair muafiyet hakkından söz edilir. Adaklı vize başvurusu söz konusu bordo pasaport sahipleri tarafından daha çok ele alınır. Çünkü bordo pasaporta muafiyet hakkı sunan çok az ülke bulunuyor.

Adaklı vize başvurusu sırasında tüm bu muafiyet hakkından söz edilir. Vize Randevu muaf olmayan T.C. vatandaşları için danışmanlık hizmeti verir ve toplanması gereken belgeler sıralanır. Hatta belgelerin ardından yapılması gereken ödemelerin de üzerinde durulur.

Tüm vize aşamalarını eksiksiz ve profesyonel bir şekilde yürütmek sizin elinizde. Bunun için danışmanlıklara başvurmanız ve vize reddine karşı destek alarak müracaat etmeniz en doğrusu olacaktır.

Söz konusu Schengen vizesi olduğu zaman da ayrı danışmanlıklar üzerinden harekete geçilebilir. Schengen kabul eden ülkelerin sayısı günden güne artış gösteriyor. Sonuç olarak seyahate dair belgelerinizi ve ödemelerini sunanlar Schengen vizesini alabiliyor.

  • Bingöl Vize Merkezi

    Bingöl Vize Merkezi

    Bingöl vize merkezimizde tüm vize başvuru işlemleriniz hızlı şekilde gerçekleştirilirken; Yedisu, Adaklı, Yayladere, Genç, Karlıova, Solhan ve Kiğı ilçelerinde vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×