Batman Vize Merkezi

Batman Vize Başvurusu

Batman vize merkezi en güncel vize danışmanlık hizmetini sunmaya devam ediyor. Batman merkez, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk ve Sason olmak üzere bütün ilçelere istenilen ülkeye yönelik vize başvurusu gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz. Randevu almak ya da aklınıza takılan bir soruda danışmak için 0850 228 43 53 ve 0532 176 62 46 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ulaşmak için ise [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Vize Süreci Nasıl İşler?

Belirli bir nedenden kaynaklı farklı bir ülkede bulunmanız gerekiyorsa ülkemizden birçok ülkeye gidiş vize ile sağlanıyor. Bu nedenle sizinle ilgili olan ülkenin konsolosluğuna vize başvurusunda bulunmanız ve vize almanız gerekiyor. Batman vize başvurusu nasıl yapılır ve süreç nasıl işler; öncelikle ofisimizden randevu almanız ve uzman ekibimiz ile görüşmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından seçtiğiniz ülke ile ilgili vize şartları hakkında bilgilendirme alırsınız. Vizeniz için gerekli evrakların bulunduğu bir liste size iletilir.

Bu listedeki bazı evrakları doğrudan sizin edinmeniz gerekir. Evrakları toparlamanız için size belirli bir süre verilir ve bu süre içerisinde eksiksiz olarak her evrakı edinmeniz gerekir. Bunun ardından yazmanız gereken dilekçe ve başvuru formunda size yardımcı olunur ve doğru bir şekilde tamamlamanız sağlanır. Böylece evraklarınız tamamlanmış olur.

Tamamlanan evraklar Batman vize merkezi ile ilgili konsolosluğa iletilir. Konsolosluğun yoğunluğuna göre inceleme süresinde değişiklik görülür. İnceleme tamamlandıktan sonra onay ya da ret cevabınız size ulaştırılır.

Batman Vize Merkezi
Batman Vize Merkezi

Vize Reddi Nasıl Anlaşılır?

Vize başvurusu yaparken güncel pasaportunuzun orijinalini de vize evraklarınızın içerisine yerleştirirsiniz. İncelemeler yapılmasının ve pasaportunuzun değerlendirilmesinin ardından pasaportunuz ve sonucunuz sizlere iletilir. Batman vize merkezi işleminiz sırasında bize verdiğiniz telefon numarasına gelen sms ya da belirttiğiniz e-posta adresine gelen e mail ile başvurunuzun sonuçlandığını öğrenebilirsiniz.

Bilgilendirme ile vize sonucunuzun belirlendiğini öğrendiğinizde belirtilen alana giderek başvuru sonucunuzu almanız gerekir. Başvuru sonucunuzu sizden başka kimse alamaz ve cevabınız kapalı bir zarf içerisinde size iletilir.

Zarf içerisinde yollanan cevapta vize başvurunuzun kabul edildiği ya da reddedildiği belirtilir. Vizenizin reddedilmesi durumunda ise neden reddedildiği belirtilir. Dilerseniz reddinize 15 gün içerisinde itiraz ederek yeniden değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer vize başvurunuz reddedildiyse Batman vize ofisi olan merkezimize gelerek yeniden daha iyi bir düzenleme ya da reddetme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Batman Vize Merkezi-Vize Nasıl Yenilenir?

Bir ülke için verilen vizeler belirli bir süre için geçerlidir. Genellikle ülkeler 1 yıldan fazla vize vermez. Bu durumda 1 yılın ardından hala o ülkede bulunmanız gerekiyorsa vizenizi yenilemeniz gerekecektir. Ancak hala o ülkede konaklayarak vize yenileme işlemi yapamazsınız. Ülkenize geri dönmeniz ve yeniden başvuru yapmanız gerekiyor.

Batman vize merkezi ile vizenizi yenilemek için gerekli danışmanlığı alabilirsiniz. Yenileme işleminizin geçerli olması için vize nedeninizin bir önceki vizeniz ile aynı olması, vize sürenizin bitmesinin üzerinden 1 yıldan az süre geçmiş olması ve önceki vizenizin kaybolmuş ya da çalınmamış olması gerekiyor. Ayrıca bunların yanında önceki vizeniz için herhangi bir açıklama bulunmamalıdır.

Vize işlemini yenilemek vize almaktan daha kolay bir işlemdir. Daha önce sunduğunuz nedenlerden kaynaklı sizi bir kere onaylamış olan ülke koşulları sağladığınızı düşünerek yenileme istediğinizi kabul edecektir.

Batman vize merkezi başvurusu merkezimize danışmanız durumunda yenileme işlemi için gerekli belgeler, koşullar ve işin hızlandırılması için gerekli püf noktaları öğrenebilirsiniz.

Vize Evrakları Danışmanlık

Vize başvurusu yapmanın en önemli noktası sunacağınız evraklardır. Öyle ki bir ülkeden vize almanın %90’ı evraklar %9’u tecrübedir. Tecrübe ile iyi hazırlanmış evrakları birleştirdiğinizde vizenizi alma ihtimaliniz %99 olacaktır.

Vize başvuru retlerinin temel nedeni vizelerde karşılaşılan sorunlardır. Hazırladığınız evrakların ve sunduğunuz planın gerçekçi ve kabul edilebilir olması gerekir. Bunun yanında sunduğunuz maddi durumunuz da tüm plan ve harcamalarınız için tutarlı ve yeterli olmalıdır. Sizlere sunduğumuz Batman vize merkezi evrakları danışmanlık hizmetimizde iki türlü destek sunuyoruz.

Planlama ve Düzenleme

Evraklarınızın tutarlı ve istenen koşullarda olmasını sağlıyoruz. Dilekçenizden sunduğunuz nedene kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

Eksiksiz Bir Şekilde Oluşturma

Evraklarınızın eksiksiz olması başvuru yapmanın kırmızı çizgisidir. Bir tane bile eksik evrak başvurunuzun geri dönmesine neden olur.

Fransa Aile Vizesi hususunda bilgi almak için >>> vizerandevu.com/fransa-aile-vizesi/ sayfamızı ziyaret ediniz.

Batman Vize Merkezi Video;

BatmanBatman Vize BaşvurusuBeşiri Vize BaşvurusuGercüş Vize BaşvurusuHasankeyf Vize BaşvurusuKozluk Vize BaşvurusuSason Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×