Şavşat Vize Başvurusu

Şavşat vize başvurusu ile ülkeye yönelik seyahat süreci hakkındaki açıklamalarınızı yaparak, yerel ve komisyon halinde birçok farklı ülke için vize alınması mümkündür. Avrupa genelinde geçerli olan Schengen vizesinde istenen evraklar ile Çin ve Japonya gibi ülkelere gitmek istediğinizde istenecek evraklar farklıdır.

Vize başvurularıyla ilgili merak ettiğiniz her konuyu uzman personellerimize danışabilirsiniz. Sigorta poliçesinde tüm evrakların yer alması ve her bir bilginin konsoloslukla paylaşılması gerekmektedir.

Şavşat vize başvurusu ile ülke dışına çıkışlarınıza yönelik ilk adımı atabilir, gideceğiniz ülke konsolosluğu tarafından istenen bilgileri ibraz edebilirsiniz. Gitme amacına sahip olduğunuz ülke tarafından hangi amaçla ve hangi süreyle o ülkeye seyahat etmek istediğiniz sorulacaktır.

Vize Randevu personelleriyle görüşerek, Şavşat vize ofisinden veya diğer ofisler üzerinden evrak ibrazını gerçekleştirebilirsiniz. Evrakları teslim ettikten sonra kısa süre içinde vizeniz çıkarılacaktır.

Türkiye’de yaşayan kişilerin yurt dışına çıkışları, çalışmakta oldukları kurum ve eğitim görmekte oldukları kurum ile ilgili bilgi verilmesine göre gerçekleşmektedir. Bu tarz bilgilerin detaylı bir şekilde açıklanması ve seyahat amacının detaylıca belirtilmesi halinde, Şavşat vize başvurusu yapılabiliyor.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×