Şavşat Ambar

Şavşat Ambar ofisimiz üzerinden Avrupa, Asya ve Afrika genelinde birçok farklı ülkeye seyahat etmek istediğinize dair girişimde bulunabilirsiniz. Fransa, İngiltere, Japonya, Avustralya ve diğer ülkeler tarafından talep edilen vize türlerinde çalışanlar ve işverenlere yönelik farklı belge türleri istenmektedir.

Vize başvurularında evrak temin edilmesi ve ülkemizdeki konsolosluklara sunulması için özel çalışmaların gerçekleştirilmesi gereklidir. Kişisel bilgilerinizin yanı sıra, gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından istenen bilgilerin tümünün ibraz edilmesi zorunludur.

Vize başvuruları yapılması için, Şavşat Ambar ofisimize telefon edebilir veya elektronik posta gönderebilirsiniz. Gideceğiniz ülkenin vize talebi esnasında ayrıca ücret talebi de bulunacaktır.

Vize Randevu firması, Şavşat Ambar ofisi üzerinden müşterilerine çok kısa süre içerisinde seyahat izni çıkarılmasını sağlayacaktır. Türkiye’nin her şehrinden ofislerimize yönelik başvurularınızı yapabilirsiniz. Karayoluyla veya hava yoluyla gitme isteklerinize göre özel seyahat belgelerinin temin edilmesi gerekecektir.

Vize işlemlerinin hiçbir eksiklik ve problem olmadan gerçekleşmesi için Şavşat Ambar ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Randevu alarak vize ofisimize gelebilir ve uzman personellerimizden vize sürecine dair bilgi alabilirsiniz.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×