Murgul Vize Başvurusu

Murgul vize başvurusu yapılması için Türkiye’deki ofislerimiz üzerinden vize evraklarının konsolosluklara iletilmesi mümkündür. İstanbul, Ankara, Antalya ve diğer şehirlerde yer alan ofislerimiz aracılığıyla, gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna resmi evraklar ulaştırılabiliyor.

Vize başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz durumlar için uzmanlarla iletişime geçilmesi ve her bir müşterimiz tarafından detaylı bilgi edinilmesi mümkündür. Türkiye Cumhuriyeti ve diğer ülkelerde çalışmalarını sürdüren vize randevu merkezleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Murgul vize başvurusu yapılması için, Murgul ofisinin yer aldığı iletişim kanalları aracılığıyla ödeme işlemlerini personellerimize gerçekleştirilmeniz mümkündür.

Vize Randevu firmasının belirlemiş olduğu vize işlemleri için minimum 7 gün, maksimum 365 gün gibi sürelerle hizmet verilmektedir. Murgul vize başvurusu yapılması için, resmi internet sitemizde PDF indirilmesinin ardından evrakları doldurabilirsiniz.

Vize almak isteyen kişilerin amaçlarının ne olduğu, doldurulacak olan vize dilekçesindeki detayları etkilemektedir. Gerçek bilgilerin verilmesi, vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Murgul vize başvurusu yaparak, Türkiye Cumhuriyeti’nde açmış olduğumuz ofislerin her biriyle vizelerin temin edilmesi mümkündür.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×