Murgul Ambar

Murgul Ambar vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için, ofislerimizi ziyaret edebilir ve resmi başvuruları özel evraklar aracılığıyla yapabilirsiniz. Türkiye’deki ofislerimiz, Schengen vizesi ve diğer vize türlerine bağlı olarak bilgi alınması için yıl boyunca çalışmalarını sürdürmektedir.

Vize başvurusu yapan kişilerin bilgileri konsolosluklar tarafından incelemeye tabii tutulacaktır. Vize talebi olan ülkelerde 18 yaşından küçükler için ebeveynler tarafından alınmış noter tasdiki bulunması gerekiyor.

Vize başvurularında, çalışmakta olduğunuz firmada mesleki durumunuzu ortaya koyan belgelerin olması gerekmektedir. Murgul Ambar aracılığıyla vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için kurumumuzla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türkiye Cumhuriyeti bünyesindeki ofislerimizde yapmış olduğumuz çalışmaların tamamı, adınıza başvuruları gerçekleştirmek ve vizeler için danışmanlık hizmeti vermektir. Vize Randevu firması aracılığıyla, kısa süre içerisinde Avrupa ve Asya’da bulunan ülkelere gitmeye yönelik vize çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Murgul Ambar bölgesinde yer alan çalışmaları hafta içi mesai saatlerinde, Türkçe olarak gerçekleştirme olanağı bulunmaktadır. Kurumumuzla telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçerek, vize ücretinin ne kadar olduğu ve vizenin nasıl alınabileceğini öğrenebilirsiniz.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×