Hopa Vize Başvurusu

Hopa vize başvurusu ile vize işlemleri için ücret ödemeniz ve başvuruları resmi iletişim seçeneklerimiz üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Merak ettiğiniz vize özellikleri, vize süresini arttırma veya farklı vize nedenleriyle başvuru durumları bulunuyorsa, uzman kadromuza sorabilirsiniz.

Vize başvurusu yapılmasının ardından, gideceğiniz ülkelerdeki resmi başvuru şartlarına uymanız gerekiyor. Seyahatlerin gerçekleşeceği kesin olmasa bile, vize başvurularında mutlaka uçak ve otel ile ilgili gerekli hazırlıkların yapılmış olması isteniyor.

Vize işlemleri için Hopa vize başvurusu yapılabilen merkezlerimizde hangi ücretlerin ödendiği ve hangilerinin zorunlu olmadığı, vizeler alınmadan önce açıklanmaktadır.

Vize Randevu, ortalama 7 iş günü içerisinde vize çıkarılması için hizmet veren resmi bir kuruluştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm vatandaşları, yurt dışına çıkmak amacıyla resmi vize merkezlerinden destek alma hakkına sahiptir. Hopa vize başvurularıyla ilgili detaylar için müşterilerimizin Türkçe dışındaki dillerde de uzmanlarımızla görüşmesi mümkündür.

Artvin, Trabzon, İstanbul, Tekirdağ, Karabük, Şanlıurfa, Edirne, Sivas, İzmir ve diğer şehirlerin bünyesinde vize başvurularının yapılması sağlanmaktadır. Hopa vize başvurusu için resmi internet sitemizde yer verdiğimiz evrakların online başvuru için kullanılması mümkündür.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×