Borçka Vize Başvurusu

Borçka vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, ofisimizi hafta içi her gün ziyaret edebilir. Müşterilerimizin taleplerini haftanın her günü karşılıyor ve seyahat amaçlarına uygun açıklamalarda bulunuyoruz.

Vize gereken ülkeler, hangi şehirlerini ziyaret edeceğinize ve ülkelerinde ne kadar kalacağınıza bağlı olarak, farklı maddelere bağlı vizeler vermektedir. Vize başvuru sürecini Borçka vize başvurusu yapılması için özel olarak belirlenen Schengen prosedürlere göre yönetebilirsiniz.

Türkiye’de ortalama 10 iş günü içerisinde vize alınması mümkün olmaktadır. Çalışanlardan istenen belgeler ve işverenlerden istenen belgeler arasındaki farklar doğrultusunda, tüm evrakların teslim edilmesi ve konsolosluktan onay alınması mümkündür.

Vize Randevu Borçka vize başvurusu yapılması için, dilekçede yer alan boşlukların tümünün doğrulanması, her bir bilginin verilmesi gereklidir. Vize alınması gereken Avrupa ülkeleri, Schengen vizesine yönelik başvuruda bulunulmasının ardından seyahatin gerçekleştirilmesine uygun oluyor.

İş durumunuza ve öğrencilik durumunuza bağlı olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Borçka vize başvurusu yapılırken, internet sitemizde yer verdiğimiz PDF dosyalarını indirebilir ve vize başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×