Arhavi Vize Başvurusu

Arhavi vize başvurusu yapmak için telefon numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arhavi’de bulunan ofisimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimiz, haftanın her günü vize talebinde bulunabiliyor.

Vize işlemlerini resmi kurumumuz aracılığıyla hafta içi ve hafta sonu vizenin son durumu hakkında bilgi alacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerinden ofislerimize posta gönderebilirsiniz.

Vize evraklarına yönelik gerekli incelemeleri yaptıktan sonra, sizin adınıza konsolosluğa başvuruları gerçekleştireceğiz. Vize başvurularına yönelik detaylı bilgiler için Arhavi vize başvurusu ile ilgili resmi danışmanlık hizmeti verdiğimiz kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vize Randevu taleplerine göre, müşterilerimizin hafta içi her gün bizimle iletişime geçmesi, vize alması mümkündür. Arhavi vize başvurusu yapmak isteyen tüm müşterilerimize detaylı açıklamalarda bulunuyor ve her konu hakkında bilgi veriyoruz.

Vize çıkarılmasını sağlamak için Arhavi vize başvuru işlemlerini resmi kurumumuz aracılığıyla gerçekleştirebilir, ilçe ofisimize evrakları gönderebilirsiniz. Arhavi vize başvurusu Türkiye’deki tüm vatandaşlarımızın evrak göndermesi ve başvuru işlemlerini yapması için yeni protokollere uygun şekilde mümkün oluyor.

  • Artvin Vize Merkezi

    Artvin Vize Merkezi

    Artvin vize merkezimize gelerek tüm vize başvurularınızda kesintisiz hizmet alırsınız. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli vize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×