Arnavutluk Vize

Arnavutluk vize işlemleri için bize mesaj atan ve telefon eden müşterilerimize aynı gün içerisinde, kısa sürede geri dönüş yapıyoruz. Oturma izni almak için gereken belgeler, ülkenin her yerinde iletişime geçebileceğiniz kurumlarımız aracılığıyla ulaşıma açıktır.

Vize başvurusu yapabileceğiniz resmi kurumlarımız aracılığıyla Arnavutluk’a seyahat etmek üzere gerekli izinleri alabilirsiniz. Aile birleşimi, oturma izni ve çalışma izni alma amaçlarına bağlı olarak, vize türlerinin süresi ve giriş sayıları düzenlenmektedir.

Vize danışmanlığı yapan kurumumuz, oturma izni almak isteyen veya vize süresini uzatmak isteyen müşterilerine detaylı açıklamalarda bulunmaktadır. Arnavutluk vize işlemleri için resmi kurumumuzdan yardım alarak, danışmanlık hizmetleri ve iletişime geçme sürecinde gerekli olan bilgilerle ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Arnavutluk, Türkiye’ye yüksek oranda vize verilen ülkelerden biridir. Vize Randevu ile Arnavutluk’a gitmek üzere vize başvurularını yapabilirsiniz.

Vize almak için yapılacak başvurular, resmi internet sitemiz ve telefon numaramız aracılığıyla hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Arnavutluk şehirlerine gitmek üzere, otel ve diğer konaklama bölgelerine yönelik rezervasyon bilgisini paylaşmanız gerekiyor. Arnavutluk vize işlemleri için Arnavutluk Konsolosluğu aracılığıyla, Türkiye’den turist kabul etmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×