Serik Vize Başvurusu

Serik vize başvurusu yapılması için, ülkemizde talep edilen evrakların tamamının ibraz edilmesi gerekiyor. Serik ve diğer bölgelerde yer vermiş olduğumuz ofisler aracılığıyla kurumumuza ulaşabilir, kısa süre içerisinde vize çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Vize başvuruları yapılırken, gidilecek olan ülkeye yönelik tüm evrakların ibraz edilmiş olması gerekmektedir. Serik ve diğer bölgelerde faaliyet gösteren uzman personellerimiz, kısa süre içerisinde vize çalışmalarını sonuçlandırmaktadır.

Vize başvurularının yapılması için, Serik vize başvurusu ile ilgili genel kurallara göre hareket edilmesi gerekmektedir. Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve diğer Schengen vize politikalarına uygun şekilde çalışmalar sürdürülüyor.

Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, İsveç, Japonya ve Mısır gibi birçok farklı ülkeye girişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize Randevu işlemleri için Serik vize başvuru ofislerimizi ziyaret etmeniz zorunlu değildir.

Vize işlemleri için Türkiye’de binlerce kişiye yönelik hizmet verilen ofislerimizde çok avantajlı danışmanlık ücretleri verilmektedir. Serik vize başvurusu için ofislerimizi ziyaret ederek, vize işlemlerine yönelik başvuruları gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×