Antalya

Antalya vize başvuru işlemlerini resmi kurum güvencesiyle gerçekleştirebilir, gitmek istediğiniz tüm ülkelere yönelik başvuruyu pasaport ve dilekçelerle yapabilirsiniz. Türkiye’de her vatandaş tarafından, pasaport tiplerine ve pasaport sürelerine yönelik bilgi edinilerek başvuru işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Vize başvurusu yapmak istediğiniz zaman, resmi kurumumuzun yetkili olduğu vize çalışmalarımızdan yararlanmak üzere iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız ve elektronik posta adreslerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir, vizeler ve gideceğiniz ülke tarafından talep edilen bilgiler için destek alabilirsiniz.

Vize talep eden ülkelere gerçek bilgileri sunmalı, tüm verilerin doğru olduğu başvuru işlemlerini yapmalısınız. Antalya vize başvurularının yapılması için resmi adreslerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Vize Randevu aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz Antalya ofisimiz üzerinden, her konuyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Antalya vize ofisimizle görüştüğünüz zaman, konsolosluğa başvuru yapmanız için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize talebinde bulunmak için, Antalya vize başvuru işlemlerini telefon numaramızı kullanarak randevu alacak şekilde yapabilirsiniz. Ofisimize gelmeden, evrakları ve vize başvurusu yapılacak olan ülkenin talep ettiği ücreti göndererek tüm başvuru sürecinin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×