Manavgat Vize Başvurusu

Manavgat vize başvurusu vize çıkartılması için yüksek bir ihtimale sahip olmak isteyenler tarafından, kurumumuz aracılığıyla yapılabiliyor.

Vize merkezimizde, resmi çalışmaların gerçekleştirilmesi ve yurt dışına çıkmaya yönelik konsolosluk izinlerinin alınması için evraklarla doğrulama zorunluluğu bulunuyor. Manavgat ilçesinin ve diğer ilçelerin politikalarına göre her vatandaşın 1 gün ila 15 iş günü arasında vize işlemlerini yapma olanağı bulunuyor.

Vize şirketinin Ankara, Antalya, İstanbul, Fransa, Rusya ve diğer ülkelere yönelik başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için görüşmeleri hafta içi gerçekleştirmek mümkündür. Manavgat vize başvurusu Yurt dışı seyahatleriniz için merak ettiklerinizi sorabileceğiniz resmi firmamızda Türkçe dilinde açıklamalara ulaşılabiliyor.

Vize çıkarılmasına yönelik çalışmalarını uzun yıllardır sürdüren Vize Randevu, Türkiye Cumhuriyeti genelinde ilgi gören bir firmadır. Başvuru yapmak, gezinize başlayacağınız ülkeye yönelik yasal işlemleri gerçekleştirmek için firmamızı mesai saatleri içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Vizeler için ekstra ücretler ödemeden, Manavgat ilçesine yönelik vize merkezlerimizle görüşmeniz mümkündür. Manavgat vize başvurusu ücreti Türkiye’de Dolar veya gidilecek ülkeye göre Euro para birimleri üzerinden belirlenmektedir.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×