Kumluca Vize Başvurusu

Kumluca vize başvurusu için açılan ofisimiz aracılığıyla, yurt dışına çıkmak için konsolosluklarla görüşme yapılmasını talep edebilirsiniz. Gideceğiniz ülkelerdeki şartların neler olduğuna dair tüm resmi açıklamalar, ülkemizde bulunan konsoloslukları ve vize firmamız aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Vize başvurularıyla ziyaret edebileceğiniz tüm ülkelerde 3 gün ila 15 gün arasında vize çıkarılması sağlanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler, Kumluca, Kaş ve diğer ofislerimize evrakları ibraz etmek durumundadır.

Kumluca vize başvurusu ile yurt dışına seyahatinizi gerçekleştirmek için özel bir girişimde bulunabilir, otel rezervasyonlarını ve uçak biletlerini dosyaya ekleyebilirsiniz. Vizeler için onay verildiği zaman, almış olduğunuz uçak biletiyle yurt dışına çıkabilirsiniz.

Schengen gibi 10’dan fazla ülkenin kullanmakta olduğu bir vize türü için başvuruda bulunulacaksa, hangi ülkeleri gezeceğinizi başvuru esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz ülkelere hangi tarihlerde gireceğiniz, uçak biletleri ve konaklama rezervasyonlarıyla kanıtlanmalıdır.

Vize Randevu firmamızla görüşme gerçekleştirerek, Kumluca vize başvurusu için resmi evraklar aracılığıyla vize alınmasını sağlayabilirsiniz. İsveç, Rusya, Mısır, İspanya ve diğer ülkelerdeki vize politikalarına uyarak, vize başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×