Korkuteli Vize Başvurusu

Korkuteli vize başvurusu ile evrak gönderiminin ardından, Schengen vizeli ve diğer vize türlerine sahip ülkelerin kurallarına göre başvurularınızı yapabilirsiniz. Vize almak isteyen müşterilerimiz için resmi ofislerimiz aracılığıyla detaylı açıklamalarda bulunmaktayız.

Vize işlemlerinin yapılması, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde vize durumlarına yönelik bilgi sahibi olunması mümkündür. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyen ülkeler hakkında bilgilere kurumumuzla görüşerek ulaşabilirsiniz.

Vize alınması şart olan ülkelere gitmek için, Türkiye’deki ofislerimize evrak gönderilmesi gerekmektedir. Korkuteli vize başvurusu yapılmasını talep eden İsveç, Hollanda, Rusya, Kazakistan, Çin, Hindistan ve diğer ülkelere seyahatler, pasaport türünüze göre alacağınız vizeyle gerçekleşecektir.

Vize Randevu firması, Korkuteli ve diğer ilçelerde yer alan ofisler aracılığıyla başvuru işlemlerinin yapılmasına yönelik hizmet veriyor.

Vize alınması için özel şartlara sahip olan Almanya, İsveç, Finlandiya, Rusya, Suudi Arabistan gibi ülkelerin tamamının vize kurallarına uyulması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler, özel vize politikalarına göre ödeme yapmaktadır. Korkuteli vize başvurusu yapılması için, firmamızla görüşme gerçekleştiren müşterilerimizden çalışma evrakları ve eğitim evrakları talep edilmektedir.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×